these stunning photos
of this perfectly styled appartment in Stockholm
are from the just publised book of
the talented Swedish stylist Lotta Agaton:
the book is called 'Colorful'
I just love these soft and neutral grays
styled by Lotta Agaton, photographed by Pia Ulin and designed by The Studio
must need this book!
you can buy this book in the webshop of Lotta Agaton

Là obligé on dit yes ! Enfin oui, oui. Belles belles photos.
ReplyDeleteBonne année !
Bonne année aussi !
DeleteZij is wel echt één van mijn favorieten, ze kan het eigenlijk niet fout doen, alles van haar hand is even prachtig, een super getalenteerde dame. Geweldig hoe ze ook haar boek colorful noemt terwijl ze zo ver af staat van het echte kleurrijke als in zoete tinten of felle kleuren. Ze heeft wel gelijk, ook dit is colorful, mooi hoe veelzijdig kleur kan zijn.. Ik houd van de wijze waarop zij het toepast en verlang dan altijd een beetje naar een meer serene sfeer in mijn eigen huis, het is zo mooi.
ReplyDeleteIk moet helaas energie krijgen van mijn huis, heb van mezelf teveel rust in mijn donder ;-) iets meer kleur (met name roze) geeft mij in huis de juiste boost om de dag door te komen.
Gosh, wat een uitgebreide reactie is dit geworden, haha..
Fijne dag, lieve Margreet!
Ik ben het helemaal met je eens Susanne. Ze is ook een van mijn grote favorieten. Haar stijl is eenvoudig mooi en sereen en toch levendig en persoonlijk. love it x
DeletePrachtig hoor, daar zou ik ook wel kunnen vertoeven. Het straalt een fijne rust uit. Pascale x
ReplyDelete